Niepubliczne Przedszkole " Akademia talentów" realizuje podstawę programową zgodną z rozporządzeniem MEN.

Oprócz realizacji podstawy programowej MEN i profesjonalnej opieki dydaktyczno-wychowawczej, oferta przedszkola obejmuje bogaty pakiet zajęć edukacyjno-artystycznych. Wszystkie te aktywności realizowane są w ramach czesnego.

1Język angielski - nauczanie przez konwersację i zabawę - nielimitowana nauka języka, wyjście poza podstawę programową MEN (2 razy w tygodniu).

2Gimnastyka języka - zajęcia z logopedą (2 raz w tygodniu).

3W zgodzie z naturą - wycieczki w ciekawe miejsca.

4Poznajemy się - warsztaty integracyjno-poznawcze z interesującymi ludźmi.

5Wielkie Urodzinki - celebrowanie urodzin każdego dziecka.

6W świecie eksperymentów-świat wokół nas.

7Sensoplastyka.

8Joga.

9Gimnastyka artystyczna.

10Hip Hop.

11Zajęcia sportowe.

Czesne miesięczne wynosi 400zł + wyżywienie (14.50zł dziennie)

Zajęcia artystyczne, językowe i ruchowe w naszym przedszkolu prowadzą profesjonalni instruktorzy, którzy w ciągu całego dnia, przez określony czas, uzależniony od grupy wiekowej, nauczają przez zabawę i angażują maluchy do różnego typu zadań i wyzwań.

Dzieciom serwujemy pyszną, zdrową kuchnię, dostosowaną do ich potrzeb. Posiłki ustalamy w porozumieniu z dietetykiem wyspecjalizowanej firmy cateringowej.